top of page

Targi Interzoo 2024 za nami (galeria)

Międzynarodowe targi branży zoologicznej Interzoo 2024 okazały się niezwykle owocne pod względem pozyskania nowych klientów oraz zamówień, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu naszymi produktami na rynku.


Nasze produkty dla ptaków, gryzoni i królików wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających, którzy poszukują wysokiej jakości produktów. Klienci docenili szeroką gamę naszych artykułów dostępnych w różnych gramaturach oraz licznych wariantach smakowych, które spełniają różnorodne potrzeby ich pupili.


Podczas targów mieliśmy również przyjemność zaprezentować nasze nowości:

  • Smakersy bloomy dla gryzoni i królików oraz ptaków, które zyskały uznanie dzięki swojej unikalnej formule i różnorodnym smakom.

  • Nowe warianty karmy pełnoporcjowej bloomy, dostępne teraz także w wiaderkach, które ułatwiają przechowywanie i podawanie.

  • Siana z dodatkami blomy 800g, które wzbogacają dietę naszych małych przyjaciół i dostarczają im niezapomnianych wrażeń kulinarnych.


Jesteśmy dumni, że nasze innowacyjne podejście do tworzenia produktów spotkało się z tak pozytywnym odbiorem. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wyrazili zainteresowanie marką Lolo Pets. Cieszymy się na dalszą współpracę i rozwijanie naszej oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page