top of page

Poznaj naszą
markę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej marce? Poznaj najważniejsze fakty o Lolo Pets i przekonaj się dlaczego jesteśmy jednym z liderów karm dla gryzoni, królików i ptaków.

AdobeStock_338532187_edited.jpg

Początek marki Lolo Pets sięga 2005 roku. Marka jest częścią firmy P.W. Hobby, wiodącego producenta i dystrybutora artykułów zoologicznych z siedzibą w Kobylarni niedaleko Bydgoszczy. 

W naszej ofercie znajduje się ponad 400 pozycji asortymentowych dla gryzoni, królików czy ptaków. Produkty są dostępne w ponad 65 krajach na całym świecie. Najbardziej rozpoznawalnym produktem wchodzącym w skład portfolio marki są Smakersy, dostępne w ponad 100 smakach wraz z unikalną i opatentowaną zawieszką typu hybryda.

Jakość ma dla nas olbrzymie znaczenie, dlatego proces produkcji naszych karm kontrolowany jest na każdym etapie przez pracowników Działu Kontroli Jakości –  od przyjęcia surowca, przygotowania mieszanek według ściśle określonych receptur, przez proces pakowania, aż po ich właściwe magazynowanie.

Każdy z surowców wykorzystywany w naszych karmach podlega rygorystycznym wymogom jakościowym. Nasi dostawcy posiadają odpowiednie certyfikaty, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość. Dostawcy podlegają stałej kontroli weterynaryjnej, jak i czasami podwójnej kontroli sanitarno-weterynaryjnej. Staramy się eliminować wszelkie składniki nienaturalne jak barwniki i konserwanty z naszych karm.

Zobacz wszystkie nasze produkty:

bottom of page