top of page

Targi Sofia Zoo Expo - Bułgaria 2024

W dniach 24-26 listopada wzięliśmy udział w targach Sofia Zoo Expo, największej tego typu imprezie poświęconej zoologii w Bułgarii.

Podczas targów zaprezentowaliśmy nasze produkty razem z naszym partnerem handlowym w Bułgarii firmą Amazonia. Klienci mogli z bliska przyjrzeć się produktom naszych uznanych marek, takich jak Lolo Pets i Lolo Pets Classic, dedykowanych gryzoniom, królikom oraz psom.

Szczególnym powodzeniem cieszyły się zdrowe przekąski Lolo Pets z linii Bloomy, stworzone specjalnie dla gryzoni, królików oraz dla ptaków. Ich unikalne składy, oparte na naturalnych składnikach, zdobyły uznanie wśród miłośników zwierząt, którzy zwracają uwagę na zdrowie i dobre samopoczucie swoich podopiecznych.

Klienci w czasie targów i rozmów z naszym przedstawicielem zwracali również uwagę na nowy layout opakowań produktów Lolo Pets Classic. Marka zyskuje nowocześniejszy i bardziej spójny wygląd. Wkrótce wszystkie produkty będą dostępne w nowych opakowaniach, a także zaskoczymy klientów pysznymi nowościami dla psów.

Obecność na Targach Sofia Zoo Expo 2023 była dla nas wyjątkową okazją do zaangażowania się w rozwijający się rynek zoologiczny w Bułgarii. Widzimy, jak branża ta dynamicznie ewoluuje, co utwierdza nas w przekonaniu, że nasze produkty są odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów związane z dbałością o dobre samopoczucie i zdrowie ich zwierząt.
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page