top of page

Relacja z targów Pet Fair SE Asia 2023

Tegoroczne targi w stolicy Tajlandii przyciągnęły tysiące pasjonatów zwierząt, przedsiębiorców i ekspertów z branży zoologicznej. Nasza firma miała przyjemność być jednym z wystawców i zaprezentować nasze najnowsze produkty marki Vitapol, Lolo Pets oraz Lolo Pets Classic.


W trakcie trzech dni targowych (25-27 października) nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Nasz asortyment produktów dedykowanych ptakom, gryzoniom i królikom przyciągnął wielu odwiedzających, którzy mieli okazję poznać szeroką gamę zdrowych i smacznych produktów marek Vitapol, Lolo Pets czy Lolo Pets Classic.


Największym hitem okazały się produkty z linii Bloomy stworzone specjalnie dla gryzoni i królików. Wysoka jakość i zdrowe składniki zyskały uznanie wśród naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasze przekąski dedykowane ptakom również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający docenili różnorodność smaków i wartość odżywczą, jaką oferują nasze produkty.


Cieszymy się, że byliśmy jednym z najczęściej odwiedzanych stoisk na targach, co dowodzi rosnącego zainteresowania naszym asortymentem i produktami dla ptaków, gryzoni i królików. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym, którzy zainteresowali się naszymi produktami i zostawili pozytywne opinie.


Nie można także pominąć faktu, że na naszym stoisku gościliśmy wielu klientów z krajów azjatyckich, co pozwala mieć nadzieję na silny rozwój naszej działalności w tym olbrzymim regionie. Wiedza, którą zdobyliśmy na tegorocznych targach Pet Fair SE Asia 2023, będzie niezwykle cenna w kontekście rozwoju naszych produktów i dostosowania ich do potrzeb klientów w Azji.
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page