top of page

Relacja z targów DIBEVO TRADE FAIR w Niderlandach

Od 8 do 9 października 2023 r. braliśmy udział w największych niderlandzkich targach zoologicznych DIBEVO TRADE FAIR 2023.

Odwiedzający nasze stoisko w Rijswijk mieli doskonałą okazję do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi naszej marki Lolo Pets. Duże zainteresowanie wzbudzały produkty z linii dla gryzoni i królików Bloomy, zwłaszcza przekąski, które stanowią doskonały przysmak z ziołami, pełen wartościowych elementów.

Nasi partnerzy handlowi z Holandii i Belgii dużo swojej uwagi poświęcali także naszym tunelom z sianem, karmie pełnoporcjowej Primal line, Smakersom dla gryzoni i ptaków, a także suplementom dla ptaków.

Dwudniowe targi DIBEVO TRADE FAIR zaowocowały pozyskaniem nowych kontrahentów, a także wzmocnieniem relacji z dotychczasowymi partnerami handlowymi.

O dużym zainteresowaniu naszego stoiska może świadczyć również fakt, że odwiedził nas wysłannik ambasady RP w Niderlandach, który był pod dużym wrażeniem jakości, różnorodności i innowacyjności naszych produktów dla zwierząt domowych.

fot. własne i The Polish Investment and Trade Agency (PAIH)0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page